Výhody nákupu

Nákup u nás má mnohé výhody. Na čo všetko sa môžete tešiť, keď nakúpite v našom eshope?

Všetko ihneď skladom

Vidíte na našom eshope niečo, čo sa vám páči? Skvele, sme radi, že ste si vybrali. Doma to môžete mať už nasledujúci pracovný deň, pretože ponúkame len to, čo naozaj máme. Všetky položky na eshopu sú okamžite skladom. Nemusíte teda čakať, než si tovar stiahneme z medziskladu alebo ako ho doobjednáme od výrobcu.

Expresné expedície

Proč něco odkládat na později, když to můžeme udělat hned? Jakmile nám bude doručena Vaše objednávka, okamžitě jí zpracováváme a připravujeme k expedici. Pokud stihnete objednávku vytvořit do 13:00, bude objednávka odeslána ještě tentýž den* A když to nestihnete, nic se neděje, zboží odešleme hned druhý den ráno. Déle než dva pracovní dny byste tedy na své zboží čekat neměli. 

Poštovné zadarmo

Ak hodnota vašej objednávky presiahne 120 EUR, tovar vám zašleme zadarmo akýmkoľvek druhom dopravy, ktorý ponúkame.

Viac možností platby

Neobmedzujeme sa iba na jednu platobnú metódu. Túto voľbu nechávame úplne na Vás. Tovar nám môžete zaplatiť vopred na náš bankový účet, alebo až pri prevzatí, formou dobierky. Ak chcete platiť vopred, ale nechcete čakať, až sa peniaze prevedú na náš účet, môžete zaplatiť kartou. V takom prípade sú peniaze na náš účet prevedené okamžite a vaša objednávka je odoslaná v najbližšom možnom termíne.

Možnosť osobného odberu

Neradi nakupujete tovar cez internet, pretože si ho nemôžete vyskúšať? Nechcete riešiť problém s neskoršej výmenou veľkosti? U nás môžete využiť aj možnosť osobného odberu na našej predajni, kde si tiež objednaný tovar môžete ihneď vyskúšať. Nájdete nás v Chlumčany u Loun, na ceste I / 7 Praha - Chomutov. Za osobné odber samozrejme nič neplatíte.

Predĺžená lehota na výmenu

Tovar sa vám páči, ale len ste netrafili správnu veľkosť? Nemusíte nám ho vracať, čakať na vrátenie peňazí a potom objednávať správnu veľkosť. Tovar vám radi vymeníme kus za kus, a to dokonca až mesiac odo dňa, kedy ste tovar prevzali. Na oplátku po vás chceme len to, aby ste tovar vrátili v pôvodnom stave, nenosené, s originálnymi visačkami, a pokiaľ ide o obuv, tak aj s nepoškodenú krabicou.

*Platí pri využití dopravy Zasilkovna.